• Čeština
  • English
  • Esperanto
O firmě

Naše podnikání v oblasti výroby cukrovinek z „marcipánu“ má již docela dlouhou tradici. Jsme malá, čistě rodinná firma. Naší chloubou jsou originální, ručně modelované výrobky z mléčné modelovací hmoty, která je náhradou za mandlový marcipán. Každý náš výrobek je zaručeně originál, nekopírujeme cizí vzory, pokud děláme cukroví do forem, jsou to formy, které jsme si sami navrhli a vyrobili. Hotové výrobky jsou ručně malované. Každý kus je opravdu originál! Děláme výrobky, které reagují přesně na přání zákazníka. Výrobky dělané sériově jsou většinou ručně modelované, jenom omezená část výrobků je dělaná do forem.

Pokud si chcete vyzkoušet svoje umělecké schopnosti a vytvořit vlastní originální dekorace na dort, nebo potěšit svoje děti modelovací hmotou, kterou můžou bez rizika ochutnávat, objednejte si u nás modelovací hmotu v barvách podle vašich potřeb. Pošleme vám ji poštou.

MalováníModelováníNaší další aktivitou je práce ve školách. Nabízíme školám hodiny modelování s našeho materiálu. Výrobky si děti pod odborným vedením sami vyrobí a odnesou domů. Tato „jedlá výtvarná výchova“ má veliký úspěch u dětí i učitelů. Do mnoha škol se opakovaně vracíme.

Tuto službu nabízíme v okresech Hodonín, částečně Břeclav a Uherské Hradiště.

ZŠ PetrovZŠ BukovanyZŠ Dubňany