• Čeština
  • English
  • Esperanto
Napsali o nás

Zde můžete zveřejit své názory a připomínky k naší činnosti, výrobkům a všemu dalšímu ze světa marcipánu a sladkostí obecně.

 

Přidávání komentářů ukončeno

Poděkování

Dobrý den, paní Vyšinková,

chci Vám velmi poděkovat za překrásný dort k narozeninám syna. Byl úžasný nejen provedením, ale i chutí. Hlavní bylo, že se moc líbil oslavenci. Smlsla si celá firma a ještě zbylo i na rodinu.
Přeji Vám hodně takto spokojených zákazníků ať se Vám daří.

Novotná B

Posíláme pochvalu paní

Posíláme pochvalu paní cukrářce. Dort z mléčného marcipánu naprosto splnil naše přání jak vizuálně, tak chuťově. Můžeme jen doporučit.
Děkujeme, rodina Valošových

Dort k prvnímu vysvědčení

Ráda bych poděkovala za dort k prvnímu vysvědčení, který byl pro nás všechny velkým překvapením. Velkou část nápadů jak by měl vypadat jsem nechala na p.Vyšinkovou a byl úžasný. Velmi chutný a lehoučký prokládaný čokoládou. Moc děkujeme.

Dort k diamantové svatbě

Děkujeme za překrásný svatební dort. Tak moc se líbil, že ho nikdo nechtěl nakrojit. Nakonec se úlohy zmocnil "ženich" a dobře udělal. Dort nebyl jen krásný, ale také moc dobrý. Přesně podle našeho přání a chutí. Lehoučký, s menší vrstvou krému i méně sladký, takže se s marcipánem nádherně doplnil.

Vřelé díky :-)

Milá paní Vyšinková,
ráda bych Vám velmi poděkovala za narozeninové dorty pro naše děti. Obě umělecká díla se stala zlatým hřebem oslav, malí skákali radostí a byla bitka, kdo si sní kterou pohádkovou figurku. Dospělí by se nejraději jen kochali. No dopadlo to jasně. Výborné dorty se s chutí snědly, ale celou tu krásu máme navždy zdokumentovanou.
Ať se Vám daří v práci i v životě!

Dobrý den, paní Vyšinková,

Dobrý den,
paní Vyšinková, chtěla bych Vám moc poděkovat za Vaši ochotu a překrásnou tvorbu marcipánových figurek Spongeboba v kalhotách a jeho partu kamarádů s mořskými plody, Minnie, Pat a Mat opraváři, figurky naší rodiny a pejska u táboráku a vše, co k tomu patřilo. Všichni byli nadšeni a každý chtěl tu Svoji figurku jen pro sebe:).Máte moc šikovné ručičky a Vaše práce je do detailů nádherná. Moc Vám děkuji a přeji spoustu zákazníků a úspěchů. Mějtě se krásně, děkuji za vše s pozdravem Radka

poděkování

Dobrý den paní Vyšinková,
chtěla bych Vám touto formou moc poděkovat za partu tučňáků a jejich přátel z Madagaskaru. Král Jelimán s partičkou neměl chybu a byl jako vystřižený z pohádky. Opravdu úžasné postavičky sklidily velký úspěch jak u nevěsty a ženicha, tak u všech kdo je viděli a mohli ochutnat.
Mnohokrát děkujeme a budeme se těšit na další Vaše výborné skvosty.

Poděkování

Vážená paní umělkyně,
moc děkujeme za ochotu vytvořit i velmi náročnou zakázku, která se Vám fantasticky povedla. Harmonika sklidila nevídaný úspěch jak po stránce vzhledové, tak především po stránce chuťové. Nikdo nechtěl do tak krásného dortu říznout, ale nakonec chuťové buňky zvítězily a bylo po parádě.
Přejeme Vám mnoho úspěchů a těšíme se na další spolupráci.
S pozdravem J.Kyjovská

nejkrásnější marcipánové figurky na svatební dort

Dobrý den, paní Vyšínková.
Moc děkuji za za tvorbu marcipánových figurek. Bylo to vsechno krásně a perfektně propracované do posledního detailu. Paní Vyšinková má opravdu zlaté ručičky. Marcipánové figurky opravdu vynikající a všichni hosté byli nadšeni. Toto v Kanade ještě neviděli.

Moc vám děkuji a budu vás v případě potřeby ráda doporučovat známým a samozřejmě i já sama se na vás v případě další potřeby ráda obrátím. Přeji Vám spoustu spokojených zákazníků ))
Fotecky Pošlu Vám na e-mail ))

Kind regards
Jessika

Poděkování

Velice děkuji paní Vyšinkové, za vyrobení mé objednávky. Velice příjemné jednání,vyřízení dle domluvy a výrobky jsou nesmírně krásné. Zaslání poštou byl sice risk, ale paní si s tím poradila a vše bylo pečlivě zabaleno a na moji žádost zasláno. Prostě jsem velice se vším spokojena a pokud mohu, tak se budu chlubit vašimi výtvory a všude chválit vaši firmu. Moc děkuji za obchod. Hezký den. Kalná

PODĚKOVÁNÍ

Milá paní Vyšinková,

chtěla bych vám i tady moc poděkovat za neskutečnou ochotu, za spolehlivost a za úžasné naštvané ptáky na synův dort.
Syn vypadal, že se rozbrečí, když je viděl, postupně si je nosil do školy na ukázku (a pak je tam snědl.
Navíc marcipán byl opravdu výborné chuti a dopravou absolutně neutrpěl.
Ještě jednou MOC DĚKUJEME!!!
Mějte se krásně!
S. Babicová

Poděkování

Paní Vyšinková nám vytvořila překrásný dort jako dárek pro našeho sbormistra, který oslavil desáté výročí působení ve sboru. Byl nádherný!!!! Zpívající tučňáčci a tučňačky vzbudily všeobecné nadšení, i sbormistr ve fráčku s dirigentskou hůlkou byl jako živý. Moc děkujeme :-)

Narozeninový dort pro snoubence

Vážená paní Vyšínková,

ještě jednou bych Vám chtěla touto cestou poděkovat za báječný dort, který jsem si u Vás objednala pro mého snoubence na tajnou oslavu. Dort byl nádherný, podařilo se Vám vytvořit perfektní dílo - ať už pivo, znak hippies, čáku, pušku nebo divočáky ;) Ještě jednou děkuji! Ať se Vám daří!

Monika Š.

Paní Vyšinková, velký dík za

Paní Vyšinková, velký dík za perfektně vypracované figurky vlka a zajíce na narozeninový dort mého vnuka.I přesto, že figurky musely urazit velkou vzdálenost, došly v perfektním stavu a byly prostě dokonalé! Ještě jednou moc děkuji. Markéta Nová

poděkování

Paní Vyšinková patří Vám obrovský dík!!! Jak za ochotu,vstřícnost tak za dokonalý dort pro moje dvojčátka!!!Byl vynikající a vypracovaný do posledního detailu:-)NÁDHERA,NÁDHERA,NÁDHERA! Těším se na další objednávku :-)Máte zlaté ruce!!! Ještě jednou děkujeme :-)Sečková Věra

hodnocení

Dobrý den,

děkuji Vám, že jste mě vyšla vstříc s dortem pro moji dceru. Byl nejenom hezky vypadající, ale též byl i chutný. Za rok Vás budeme kontaktovat znovu s prosbou o dort.

S pozdravem Karel Vaněk

Poděkování

Vážená paní Vyšinková, ještě jednou bych Vám chtěla poděkovat za nádherný "sparťanský" dort na přání pro mého manžela k narozeninám. Byl tak dokonale propracovaný, že manžel byl úplně unešený, něco takového prý nečekal. A tak jak dort úžasně vypadal, tak božsky chutnal. Ještě jednou moc děkuji a přeji ať se daří i nadále dělat tak excelentní dorty a mít spokojené zákazníky, jako jsem já.:) Lenka Hrušková

Luxusní záležitost

Musím přiznat, že jsem lepší dortík ještě nejedla.Opravdu luxusní záležitost, kombinace lahodného , poctivého marcipánu a čokoláda s kokosovými kmínky byla velkým překvapením. Člověk se až zdráhá zakrojit, aby tak krásnému výtvoru "neublížil".

Vloni jsem dostala krásného bernského salašnického pejska a byla jsem dojatá. Na obojku měl vymodelovanou 35, byl jako ten můj opravdický.
Malá neteřinka, která do běžných dortíků jen dloubne a pak musí dojídat celá rodina, dostala 2 jack russlíky teriéry /opět jako jejich živí/ si je před námi musela dokonce schovávat. Tak moc jí tento neobvyklý dort chutnal a letos nechce k narozeninám nic jiného, než zase podobný dortík.

Paní Vyšinková, patří Vám naše obrovské děkuji především za to, s jakou láskou a poctivostí takovéto skvosty připravujete.

Těšíme se letos na další :-)

Děkuji KAMILA

PODĚKOVÁNÍ A UZNÁNÍ

Nechala jsem si dělat u paní Vyšinkové velkou zakázku pro firmu, maskoty zasazené do medailí a výzdobu na stoly - košíčky s kytičkami. Nejen, že se s paní skvěle komunikuje, její práce je naprosto precizní, figurky na chuť výborné a přesvědčivé, zabalení bez chybičky, cena dobrá. Je to piplavá práce a nedá se ošidit, každý kousek je originál, ale moc hezký a chutný. Moc už takových lidí a firem není, proto: PANÍ VYŠINKOVÁ, DĚKUJU MOC JEŠTĚ JEDNOU. Jsem naprosto spokojený zákazník, víc není co dodat. PĚKNÁ PRÁCE. DOPORUČUJI VŠEM!!!

Poděkování

Dobrý den všem,
objednala jsem si u paní Vyšinkové "sranda" dort pro příbuzného. Dokonalost figurek, perfektní ztvárnění a fantastický marcipán se snoubil s výtečnou chutí samotného dortu. Dort ve speciálním balení bez úhony přestál vzdálenost téměř 450 km a byl v pořádku předán oslavenci ke konzumaci. Ten byl z něj natolik nadšený, že ho nechtěl ani nakrojit a čekal na samotnou oslavu narozenin, aby se všem mohl pochlubit. Strach o několikadenní uskladnění vystřídalo nadšení při ochutnání.
Paní Vyšinková, děkuji Vám moc a přeji, aby Vaše zlaté ruce dělaly radost dalším a dalším zákazníkům.
Khodlová B.

cena za různé marcipánové ozdoby i barevný marcipán

Paní Vyšinková,
zabývám se také o dorty, které peču pro své známé a rodinu. Vím, že modelování
z marcipánu je náročné a dnes už i cenově nákladné. Raději bych využila vašich
služeb, ale nikde jsem se nedopátrala cen za figurky a barevný marcipán.
Bylo by možné je sdělit?

S pozdravem Kuběnová. Děkuji!

Ozdoby

Prosím, kontaktujte mě na tel. 777653421 pro odběr ve Vracově, nebo paní Sukdolákovou pro odběr v Praze. Děkuji.

Kouzelná školka

Moc děkujeme za marcipánové figurky Františka a Fanynky z Kouzelné školky. Dort jsem dělala sama, ale na modelování jsme si netroufla a paní Vyšinková mi vyšla vstříc. Přestože to bylo časově náročné zakázku vzala a byla velmi ochotná. A výsledek? Postavičky jako z televize. Lukášek měl velkou radost a hned je porovnal s těmi plyšovými a byly k nerozeznání. Ještě jednou děkujeme Lenka a Lukášek

svatební dort a figurky

Mockrát děkujeme za nádherný svatební dort, který všechny svatebčany oslovil nejen na pohled, ale také skvělou chutí. Váš marcipán je naprosto úžasný. I figurky svatebních pejsků byly krásně propracované, každému se velice líbily, bohužel si ztěžovali, že tak krásně voněly a chuťově byly úžasné, takže jim dlouho na památku nevydržely! :) :) :) Ještě jednou díky a určitě se znovu ozveme při další slavnostní příležitosti! Zdraví manželé Formánkovi z Brna a rodina Gurská z Vracova

Dort na přání

Paní Vyšinkovou můžu všem jen vřele doporučit !!!
Nechala jsem pro manžela ke 30.narozeninám vyrobit model auta lamborgihi.
Dort byl naprosto luxusní, prostě zmenšenina originálu :-)
Oslavenec byl velice nadšený a jenom koukal s otevřenou pusou.
Chuť dortu byla taky na přání a i s tímto jsme byli naprosto spokojeni.
Až jsme dort vyfotili a náležitě ocenili, zaprášilo se po něm doslova okamžitě.
Ještě jednou mockrát děkujeme !!!

Svatební vojenský dort

Paní Vyšínková,
chtěli bysme Vám hrozně moc poděkovat za překrásné dorty, které jste dělala na naši svatbu. Všichni je obdivovali a fotili. Prý něco takového ještě neviděli. Hlavní dort s postavou nevěsty s uniformou a schovaným ženichem byl dokonalost sama. Uniforma byla tak věrohodná, že od originálu byla k nerozeznání. A chuťově byl luxusní. Já dortová nejsem, nejím je, ale tento jsem snědla a ješt jsem si přidala. Nakonec se snědl celý hned, takže ani nezbyl na později. Děkovací dorty skončily podobně, jen maminky trochu poschovávaly do mražáku na později. Byla ale opravdu škoda je rozkrojit. Figurky jsem si chtěla nechat, ale byly tak žrací, že se nedalo odolat.
Ještě jednou děkujeme za perfektní a neskutečně ochotný přístup a dokonalý výsledek. I díky Vám byl náš svatební den perfektní. Děkují novomaželé:-)

Veselá reklamačka !!!!

O výrobcích paní Vyšinkové jsem se dozvěděla náhodně v práci - a protože su taky trochu tvořivá a dokážu ocenit mooooc šikovné ruce, využila jsem jejích služeb - zaujal mně svatební dort pejska a kočičky. A protože jsem vdávala děti s přezdívkami Micka a Šakal, tak jsem objednala dort s těmito živočichy. No krása , jak živí - jen radost trvala krátce !!! Musím vznést reklamačku - do ranního svatebního kuropění nám z dortu utekly všecky kočičky i Šakali , dokonce prchli i ženich s nevěstou !!! Dort byl součástí rautu, byl nejlepší - a celý sežraný ! Domů se nám vrátili jen 3 kočičky a 3 Šakali , jinak všecko nenávratně sežráno !!! O zbylou zvěř se ještě porvaly družičky !!!
Nám sponzorům a pořadatelům zůstal jen tác a to nejlepší - podkladový plát - marcipán, čokoláda, kokosová hmota a navrch čokoláda - to nejlepší z celého dortu, to jsem sbalila a nedám - ať mám třeba pevné bříško !!!
Zanedlouho budu dělat další svatbu , už promýšlím detaily.... a po poznání výrobků paní Vyšinkové lituji , že jsem těch děcek nenadělala více !!!!
Jen tak dál, Lenka z Tvarožky

Překrásný dort

Překrásný dort,
takhle dort od Vás ohodnotila moje 4letá dcera, dort pro babi a dědu k 60-tinám, byl opět nádherný, stejně jako všechny Vaše dorty, ale hlavně všichni hosté chválili, že je výborný. Jen mě mrzí, že Vás máme tak daleko, protože jinak by se bez vašich dortů neobešly žádné naše narozeniny. Ne, že bychom kolem dokola neměli spoustu cukráren,
ale Vy jste paní Vyšinková mistr svého řemesla a takových je opravdu málo. Když mi někdo řekne, proč nekoupíš dort, tam nebo jinde tady u nás, tam dorty kupují i zpěvačky nebo herci, tak si říkám, jak jim něco takového může chutnat, no prostě ještě asi neochutnali dort od Vás..........ať se Vám daří, a už se těšíme na další dortíky i marcipány
Martina-Praha

Vážená paní Vyšinková, ráda

Vážená paní Vyšinková, ráda bych Vám a všem Vašim spolupracovníkům poděkovala za nádherný "motorkový" dort pro mého přítele. Po technické stránce dort zcela předčil moje nejodvážnější představy - dokonale propracované do nejmenšího detailu, a chuťově byl dort přímo vynikající!!! Jsem moc ráda, že jsem vsadila na doporučení svých přátel a při nejbližší příležitosti se na Vás určitě znovu obrátím. Ještě jednou moc děkuji a přeji Vám spoustu tak spokojených zákazníků, jako jsem já :-) Charvátová Jolana

Zdravíme do Vracova! Děkujeme

Zdravíme do Vracova!
Děkujeme za vynikající dort s autíčkem a silnicí, lemovanou kamínky. Esperantská vlajka, která vlála na dortu, byla nepřekonatelná. Kdyby to šlo, dort si šetříme ještě dlouho.
Skoro byl hřích jej nakrojit.
Děkujeme a zase za rok se budeme těšit:-).
Samuel Švub s mamkou a taťkou

Dobrý den paní Vyšinková,

Dobrý den paní Vyšinková, chci poděkovat za velice chutný a zvláště nádherně nazdobený dort. Vaši hasiči nemají chybu. Měli jsme od Vás již mnoho dortů a vždy jsou nádherné a výborné chuti. Vždy je škoda je krájet. Ještě jednou moc děkuji a těším se na další dorty od Vás. Přeji mnoho spokojených zákazníků Profotová Vacenovice

Dobrý večer paní

Dobrý večer paní Vyšinková,prosím vás,dají se u vás objednat ještě dorty ovocné??Tak 3 roky nazpět jsem si u vás takový kupovala.Byl s ovocem a želatinou.Děkuji

Ovocný dort

Omlouvám se, ale ovocné dorty neděláme a ani si nepamatuji, že by jsme je někdy nabízeli. Obávám se, že došlo k nějakému omylu.

Vazena pani

Vazena pani Vysinkova,
omlouvam se ze teprve dnes se pridavam se svou troskou mezi komentare plne chvaly a spokojenosti.
Chtela bych Vam nesmirne podekovat za Vasi nevsedni ochotu a pomoc kterou jste mi projevila pri zarizovani dobrot z Vasi vyrobny.
I pres komplikace vzdalenosti a tedy jedine moznosti vyrizovani pres internet byla opravdu radost s Vami spolupracovat.
Vase nesmirne pochopeni, duvera, spolehlivost a profesionalita a konecne i Vase prekrasne a chutne vyrobky jsou srovnatelne s urovni servisu se zememi nejen v Evrope.
Vsem tem kteri hledaji originalni vyrobky a vyrobky te nejvyssi kvality vrele doporucuji, obratte se na pani Vysinkovou ktera prevezme vsechny starosti na sebe a se stoprocentni spolehlivosti Vam doda presne to co chcete i kdyz si myslite ze to neni realizovatelne.
Pani Vysinkova, dovolte mi vyuzit teto prilezitosti abych nejen Vam ale i vsem ostatnim kteri se na vyrobe te originalni krasy a nebyvale chuti podileji, abych Vam vsem poprala uprimne do Noveho roku 2013 hodne a hodne pracovnich uspechu - pokud je to ovsem jeste mozne - a at se Vas vehlas siri daleko za hranice Vracova.
Ja uz jsem se o to pricinila a tesim se na podobnou prilezitost.
Srdecne zdravim L

Maxi dort

Dobrý den,

zřejmě váhově rekordní marcipánový dortík nám paní Vyšinková vyrobila pro slavnostní otevření nové budovy naší firmy. Odvaha ji nechyběla a výsledek byl ohromný. Přesná kopie budovy včetně precizního umístění technologie na střeše (musel jsem dodat fotografie reálného stavu) vyrobená podle výkresů architekta. Celkem 23 kg marcipánu a kokosového kmene s čokoládou tvořilo dominantu akce a zastínilo někdy i vzácné hosty :) Každý si hledal na parkovišti své marcipánové auto či svou kancelář. Stavaři se hádali, zda jsou uvnitř použité marcipánovo-betonové sloupy.

Byť se nám nechtělo tuto krásu ničit, dort skončil jak se na dobrý dort sluší a patří. I v 80ti lidech nám dal docela zabrat, ale zvládli jsme to!

Kloubouk dolů, paní Vyšinková, a děkujem mockrát.

Radek Václavík, Rožnov pod Radhoštěm

Velké díky

Moc děkuji za přípravu naprosto dokonalých marcipánopvých dortíčků, které pomohly osladit oslavu 1. narozenin Air Bank. Klientům i lidem na pobočkách udělaly velkou radost! Hlavně děkuji za vaši invenci i trpělivost, kterou jste celé přípravě věnovala. Těším se na další spolupráci :-)

Patrik Lorenz, Air Bank

Marcipánová figurka hyeny

Dobrý den, paní Vyšinková,

moc bych Vám chtěla poděkovat za figurku hyenek, jakmile jsem je viděla,
úplně mi to vzalo dech. Přítel byl z dárku maximálně nadšený, sám říkal,
abych Vám napsala, jak moc se Vám povedly. Opravdu vypadají jako živé. Ještě
jednou děkuji za ochotu a výbornou spolupráci, z mé strany to jistě nebylo
naposledy, určitě na Vás znovu něco vymyslím :-)) Každopádně mohu jen
doporučit.

Poděkování

Děkuji moc za překrásnou basketbalovou figurku!

Dobrý den paní Vyšínková, moc

Dobrý den paní Vyšínková, moc děkujeme za krásné a velmi chutné svatební dorty. Jako vždy byly od Vás perfektní a děti si na marcipánu pochutnali. Již mnohokrát jste nás přesvědčila, že děláte vždy moc dobrou a krásnou práci, proto se na Vás vždy rádi obracíme. Ještě jednou děkujeme a přejeme mnoho úspěchů Profotovi Vacenovice

Svatební dorty

Děkujeme za pochvalu a novomanželům přejeme hodně štěstí ve společném životě. Vyšinkovi

Paní Vyšínková, moc děkuji za

Paní Vyšínková, moc děkuji za realizaci všech mých výmyslů. Vždy mi vyjdete dokonale vstříc, vše je moc krásné, dokonale vymyšlené a originální. Přeji mnoho nápadů, úspěchů a práce :), ZH

Děkuji mockrát za pochvalu a

Děkuji mockrát za pochvalu a již letitou věrnost a důvěru, kterou každá Vaše objednávka představuje. Doufám, že i nadále budete s našimi službami spokojena. AV

svatební dort

Moc děkujeme za vámi vytvořený svatební dort o pejskovi a kočičce,který dokázal vykouzlit úsměv né jen na dětských tvářích. Stejně jak skvěle vypadal, tak i chutnal. V horkém počasí ho ocenili úplně všichni a nikdo ani kousek neodmítnul, babičky si schovali nějakou figurku i na památku. Také děkujeme za dovoz až k nám domů, veškeré vaše služby jsou spolehlivé a bezvadné. Děkujeme moc Lucka a Petr

Dobrý den paní Vyšinková, moc

Dobrý den paní Vyšinková, moc děkuji za krásný a velice chutný dort s šmoulíkama. Byl nádherný a vnučka jej nechtěla ani krájet a když jsme ji přesvědčili, všem moc chutnal a všichni hned poznali, že je to Váš marcipán. Ten všem moc chutná. Ještě jednou moc děkuji Profotová Vacenovice

Hezký den všem, zdravím z

Hezký den všem, zdravím z Prahy!
Ráda bych se i já s Vámi podělila o hodnocení dortu, který jsem si nechala u p. Vyšinkové vyrobit. Objednala jsem si specialitu - trvanlivý dort z marcipánu, čokolády a kokosového kmene. Jediným mým požadavkem byly postavičky Pata a Mata, vše ostatní jsem nechala na p. Vyšinkové. Výsledek mě opravdu velmi mile překvapil - vše důkladně promyšlené, uspořádané, tak aby vznikl příběh. Je vidět opravdu kus práce a šikovné ručičky k tomu. Marcipán je chuťově výborný, čertsvý a měkký. Velmi chutná je i kombinace marcipánu, čokolády a kokosového kmene, naskládaných na sobě v tenkých pečlivě nanesených vrstvách. Cenově velmi přijatelné, navíc je možné se na ceně domluvit, tzn. stanovit maximum - paní Vyšinková následně vše přizpůsobí Vašim požadavkům. Rozhodně DOPORČUJI :-)

Dobrý den paní

Dobrý den paní Vyšinková,

ještě jednou Vám mockrát děkuji za vytvoření krásné postavičky krtečka a myšky v autíčku. Vaše výtvory jsou úžasné a pokaždé splní mou představu o tom, jak má výrobek vypadat....Ať už to bylo miminko při vítání, nebo turista s baťohem či letadélka na dort. Už se těším, až Vám opět zavolám, s požadavkem na výrobu další postavičky z marcipánu. Přeji Vám hodně úspěchu a spoustu zákazníků:) Martina Břeclav

Pozdrav zo Slovenska

Milá p. Anička, mám kontakt na Vás od Vašej Ivanky. Som jej kamarátka zo Slovenského raja. Mala som tú česť vidieť aj ochutnať Vaše krásne výrobky. Sú úžasné,krásne a chutné. Klobúk dole.Pozdravujem na Moravu a prajem veľa dobrých nápadov k Vašej ďalšej práci a veľa zdravia. Danka Skalická zo Slovenska

Děkujeme

Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat za krásná díla paní Vyšinkové, i za milé a vstřícné jednání. Její výrobky lahodí oku i chuti, potěšily už nejednoho člena naší rodiny, i přátele. Těším se na další spolupráci. Přeji samé spokojené zákazníky a ať se díla daří!! Jitka P., Kroměříž

Milá paní Vyšinková, moc Vám

Milá paní Vyšinková, moc Vám děkuji za Vaše krásné výrobky nejen na dortíky,
ale vůbec za jakýkoli marcipán od Vás. Syn nosí do školky Vaši kolekci místo bonbonků, když má narozeniny a všem moc chutná.
A taky musím moc poděkovat, protože i když si vymýšlím "na poslední chvilku"
ráda vyjdete vstříc a ještě přidáte skvělý nápad.

Martina Praha-Horní Počernice

velké díky

Moc děkujeme za úžasné figurky Bleska a Buráka z filmu cars, které udělají na dortu z oslavy našeho syna ten nej zážitek. Opravdu krásné, velmi rychlá a výborná komunikace ohledně předání,super ceny, doporučuji!!!! děkuji Kata